Kontakter der er værd at bygge på

Kontaktinformation på Destination Bornholm og Bornholms turistinformations medarbejdere. Find også information og medlemmers services indenfor bl.a. udvikling, rådgivning, markedsføring m.v.

Vi betragter os selv som en servicevirksomhed, der skal stille sine kompetencer til rådighed for alle dem, der ønsker at være en del af fællesskabet.

Vores team

Her finder du en liste over vores medarbejdere, samt kontaktinformation.

Pernille Kofod Lydolph

Direktør

Tlf.: +45 5693 0369

Mail: pernille@bornholm.info

Tove Koefoed

Administrationsleder

Tlf.: +45 5693 0342

Mail: tove@bornholm.info

Stefan Asp

Marketingleder

Tlf.: +45 5693 0366

Mail: stefan@bornholm.info

Hanne Strøby

Seniorkonsulent

Tlf.: +45 5693 0368

Mail: hanne@bornholm.info

Sandra Maria Melskens

Marktetingkoordinator

Tlf.: +45 5693 0343

Mail: sandra@bornholm.info

Helle Mogensen

Presseansvarlig

Tlf.: +45 5693 0367

Mail: hellem@bornholm.info

Peter Juhl

Temakoordinator

Tlf.: +45 5693 0341

Mail: peter@bornholm.info

Dennis Tomiola

Webmaster

Tlf.: +45 5693 0363

Mail: dennis@bornholm.info

Kristina Lindberg

Marketingassistent

Tlf.: +45 5693 0364

Mail: kristina@bornholm.info

Charlotte Pelsen

Administration

Tlf.: +45 5693 0365

Mail: charlotte@bornholm.info

Laila Lund Balle

Turistinfo. Koordinator

Tlf.: +45 5693 0349

Mail: laila@bornholm.info

Pia Kofoed Frederiksen

Turistinfo. Rønne

Tlf.: +45 5695 0362

Mail: sommerfugl@bornholm.info

Mette Hansen

Turistinfo. Rønne

Tlf.: +45 5693 0360

Mail: mette@bornholm.info

Vibeke Michelsen

Turistinfo. Rønne

Tlf.: +45 5693 0344

Mail: vibeke@bornholm.info

Anne-Mette Kofod Lund

Turistinfo. Rønne

Tlf.: +45 5693 0361

Mail: anne-mette@bornholm.info

Kristin Schmidt

Turistinfo. Aakirkeby

Tlf.: +45 5693 0347

Mail: kristin@bornholm.info

Mogens Mogensen

Turistinfo. Nexø

Tlf.: +45 5693 0348

Mail: mogens@bornholm.info

Laura Kowsky

Turistinfo. Allinge

Tlf.: +45 5693 0346

Mail: laura@bornholm.info

Karin Pihl

Turistinfo. Hasle

Tlf.: + 5693 0345

Mail: karin@bornholm.info

Kom i kontakt med andre medlemmer

Her finder du virksomheder, som også støtter den fælles turismeindsats gennem et medlemsskab hos Destination Bornholm. Vi opfordre til at bruge dem, som støtter op om fællesskabet.

Brug dem der støtter fællesskabet

Se oversigten her

Kontakt os:

Bornholms Velkomstcenter

Ndr. Kystvej 3 (Find vej)

DK-3700 Rønne

 


Kontakt:

Tlf: (0045) 5695 9500

Mail: info@bornholm.info

0
Du har ingen favoritter
Du har 1 favorit
Du har 0 favoritter
Send os en mail
Skriv til os

Send os en mail:

info@bornholm.info

Turistinformationer
Ring til os
Ring til os

På telefon:

(+45) 56 95 95 00