Image

Værd at opleve på Bornholm

Her finder du en lang række af aktiviteter og oplevelsessteder på Bornholm:

Action Tours Bornholm www.actiontourbornholm.dk

Baltic Sea Glass www.balticseaglass.com

Bornholms Kunstmuseum www.bornholms-kunstmuseum.dk

Bornholms Middelaldercenter www.bornholmsmiddelaldercenter.dk

Bornholms Museum www.bornholmsmuseum.dk

Bornholms Rovfugleshow www.bornholmsrovfugleshow.dk

Bornholms Sommerfuglepark www.sommerfugleparken.dk

Bornholms Teater www.bornholmsteater.dk

Bornholms Tekniske Samling www.bornteksamling.dk

Brændesgårdshaven www.braendesgaardshaven.com

Christiansø – Ertholmene www.christiansoe.dk

Erichsensgård bornholmsmuseum.dk/da/besoeg/erichsens-gaard/

Grønbechsgaard www.groenbechsgaard.dk

Gårdbesøg, Landbrug & Fødevarer www.skole.lf.dk

Hjorths Keramikfabrik bornholmsmuseum.dk/da/besoeg/hjorths-fabrik/

Karamel Kompagniet www.karamelkompagniet.dk

Landbrugsmuseet Melstedgård www.bornholmsmuseum.dk/da/besoeg/gaarden/

Lilli´s Glasdesign www.lillis.dk

Moseløkkens Stenbrudsmuseum www.moseloekken.dk

NaturBornholm www.naturbornholm.dk

Naturstyrelsen www.udinaturen.dk

Pernille Bülow www.pernillebulow.dk

Svanekegaarden www.svanekegaarden.dk

Til-Tops Bornholm bornholmklatrebane.dk

Sejladser:

0
Du har ingen favoritter
Du har 1 favorit
Du har 0 favoritter
Send os en mail
Skriv til os

Send os en mail:

info@bornholm.info

Turistinformationer
Ring til os
Ring til os

På telefon:

(+45) 56 95 95 00